Varmt välkommen att kontakta vårt säljteam!

Våra säljare finns här för att stödja er under hela er resa med oss. De är redo att besvara era frågor och erbjuda vägledning när ni behöver det.

Oavsett om ni har specifika tekniska krav, önskar skräddarsydda lösningar eller helt enkelt vill ha mer information om vårt utbud, så finns våra säljare här för att hjälpa er.

 

Trafikskydd

Lizette Weijmers

Avdelningschef Trafikskydd

073-518 78 44

lizette.weijmers@ata.se

Frida Ewertz-Santeson

Säljsupport

076-180 15 40

frida.ewertz-santeson@ata.se

Rodney Holmstén

Innesäljare

070-513 29 91

rodney.holmsten@ata.se

Jonathan Norbäck

Innesäljare

073-812 12 20

jonathan.norback@ata.se

 

Hannes Yttergård

Innesäljare

070-101 65 07

hannes.yttergard@ata.se

Nichole Haanpää

Innesäljare

073-519 05 76

nichole.haanpaa@ata.se

Infraskydd

Martin Krauss

Avdelningschef Infraskydd

073-519 05 71

martin.krauss@ata.se

Pär Jonsson

Pär Jonsson

Specialistsäljare Tech

070-629 39 95

par.jonsson@ata.se

Firat Tan

Teknisk säljare

070-101 65 13

firat.tan@ata.se

Stefan Assarson

Teknisk säljare

073-518 78 32

stefan.assarson@ata.se

Katarina Ekstam

Teknisk säljare

073-519 05 75

katarina.ekstam@ata.se

Christoffer Erlandson

Projektledare

070-101 65 73

christoffer.erlandson@ata.se

Kontakta oss via formuläret!

Kontakta oss via formuläret!